11 февралда ўтказилган аукцион савдолари натижасига кўра 15 та давлат мулки объектини ижарага бериш бўйича савдо ғолиблари аниқланди
Давлат активларини бошқариш агентлиги ҳузуридаги Бўш турган объектлардан самарали фойдаланишни ташкил этиш маркази томонидан аукцион савдоларига чиқарилган республика ҳудудидаги умумий майдони 12 614 кв.м. бўлган 15 та бўш турган давлат мулки объектлари бўйича 114,4 млн. сўм йиллик ижара тўлови эвазига аукцион савдо ғолиблари аниқланди.
Эндиликда сиз ижарага таклиф этилаётган шу каби давлат мулки объектлари рўйхати билан қуйидаги ҳаволалар орқали 3 та тилда (ўзбек, рус, инглиз) танишишингиз мумкин:  http://privatization.davaktiv.uzhttp://e-auksion.uz

According to the results of the auction held on February 11, the winners of the auction were determined for 15 state property objects to be leased
The winners of the auction have been determined On 15 state property objects with a total area of 12 614 sq.m. put up for auction by the Center on the organization of effective use of empty facilities under the State Assets Management Agency. According to the results of the auction, the total cost of the annual rent for these objects will be 114,4 million soums.
Now you can get acquainted with the list of similar state-owned facilities offered for rent in 3 languages (Uzbek, Russian, English) by the following links: http://privatization.davaktiv.uzhttp://e-auksion.uz