Суд бошқарувчиси малака аттестатини олиш бўйича ўтказиладиган навбатдаги тест имтиҳони қатнашчилари рўйхати эълон қилинади
Жорий йилнинг 7 февраль куни соат 10:00 дан бошлаб Давактив агентлиги ва унинг ҳудудий бошқармалари жойлашган биноларда суд бошқарувчилари талабгорлари учун тест имтиҳонлари ўтказилади.
Талабгорлар яшаш жойлари бўйича ўзларига қулай Давактив агентлиги ва унинг ҳудудий бошқармалари биносига келиб, тест имтиҳонларида иштирок этишлари мумкин.
Мазкур тест имтиҳонлари электрон шаклда ўтказилиб, жараён видеотасвир орқали (ҳаволаси: https://us06web.zoom.us/j/81270220787?pwd=aBMGs0beEp2Tu2NthSXrGllfKAghfl.1кўрсатилади.
Калимбетов Азат Торениязович
Утемуратов Аманбай Полатович
Шохобов Орифжон Ортиғалиевич
Абдулхаков Замирбек Абдулхақович
Джураев Бахшилло Файзуллоевич
Ходжаев Убайдулло Хайдарович
Джураев Одил Ярашбаевич
Бобоназаров Мухтар Сапартошевич
Кодиров Исомиддин Толибович
Насуллаев Хасан Убайдуллаевич
Халилов Даврон Ўрол ўғли
Култураев Жамшид Абдисодикович
Рўзиев Бахтиёр Сафарович
Хамзаева Ҳилола Яхшибаевна
Усманов Хуснутдин Мухсимович
Мамараимова Ирода Шермухаммад қизи
Тест имтиҳонини топширишда талабгор шахсини тасдиқловчи ҳужжатнинг аслини (фуқаролик паспорти, идентификация ID-картаси, фуқаронинг хорижга чиқиш биометрик паспорти ёки ҳайдовчилик гувоҳномаси кабилар) тақдим этилиши керак.

Announcement of the list of participants who will be admitted to the next test for the court administrator qualification certificate
On February 7 this year from 10:00 in the buildings of the State Assets Management Agency and its territorial offices will be held test examinations for candidates for court administrators.
Candidates are allowed to come to a convenient for their place of residence local building of the territorial offices of the State Assets Management Agency and take part in the test exams remotely online.
These test examinations will be conducted electronically and the process will be broadcast live via video streaming (Link to live broadcast: https://us06web.zoom.us/j/81270220787?pwd=aBMGs0beEp2Tu2NthSXrGllfKAghfl.1).