Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамасининг 2023 йил 30 ноябрдаги 635-сон қарорига мувофиқ, 2024 йил 18 декабрь куни соат 10:00 дан бошлаб Давлат активларини бошқариш агентлиги ва Агентликнинг ҳудудий бошқармаларининг қуйидаги манзилдаги биноларида суд бошқарувчилари талабгорлари учун тест имтиҳонлари ўтказилади.
Тест имтиҳонида иштирок этувчилар рўйхати ва видеотасвир ҳаволаси қўшимча равишда Давактив агентлигининг веб-сайтида имтиҳон ўтказилишидан беш кун аввал эълон қилинади.
Қўшимча маълумот учун Давактив агентлигининг махсус телефон рақамлари: (71) 259-22-92, (71) 259-22-96.

В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан от 30 ноября 2023 года №635, 18 декабря  2024 года в 10:00 пройдут тестовые экзамены для судебных управляющих в зданиях, расположенных по нижеперечисленным адресам территориальных управлений Агентства по управлению государственными активами.
Список участников тестового экзамена и ссылка на видеотрансляцию будут дополнительно опубликованы на веб-сайте Агентства госактивов за пять дней до проведения экзамена.
Примечание: претенденты могут сдать тестовые экзамены в любом здании территориального управления Агентства по управлению государственными активами, независимо от места проживания.