“Avto Climate Control” МЧЖнинг устав капиталидаги давлат улушини очиқ савдо жараёни бошлангани тўғрисида эълон
Тегишли хусусийлаштириш дастурларига мувофиқ, Давлат активларини бошқариш агентлиги (кейинги ўринларда – Давактив агентлиги) “Avto Climate Control” МЧЖ устав капиталидаги 100 фоиз давлат улушини (кейинги ўринларда – Актив/Жамият) хусусийлаштиришнинг очиқ савдо жараёнларининг музокараларга оммавий равишда таклиф қилиш усули асосида бошланганлигини эълон қилади.
“Avto Climate Control” МЧЖ - 2010 йилда ташкил этилган бўлиб, асосий фаолияти автомобиллар учун иситиш ва совитиш тизимларини ишлаб чиқаришдан иборат.
• Жамиятнинг расмий веб-сайти: www.uzcc.uz
Талабгорлар қизиқиш билдириши тўғрисидаги аризаларини хоҳишларига кўра ўзбек, рус ёки инглиз тилларида тайёрлаб 2024 йил 20 сентябрь соат 18:00га (Тошкент вақти билан) қадар munir.yakubov@piamg.uz электрон почта манзилига юборишлари лозим.
• Талат Самандаров, Давлат активлари агентлиги Бошқарма бошлиғи: tender@davaktiv.uz, tel. +998(71)259-20-67.

Объявление о начале открытого процесса продажи государственной доли в уставном капитале ООО «Avto Climate Control»
Согласно соответствующим программам приватизации, Агентство по управлению государственными активами (далее – Агентство госактивов) объявляет о начале открытого процесса продаж 100% государственной доли в уставном капитале ООО «Avto Climate Control» (далее – Актив/Предприятие) посредством способа приватизации публичного приглашения к переговорам.
ООО «Avto Climate Control» - основанная в 2010 году компания занимается производством систем отопления и охлаждения автомобилей.
• Уставный капитал: 12 592,9 млн сумов;
• Официальный сайт Предприятия: www.uzcc.uz
Заявка о выражении заинтересованности может быть подготовлена на узбекском, русском или английском языках до 18:00 (по ташкентскому времени) 20 сентября 2024 года и отправлена на адрес электронной почты munir.yakubov@piamg.uz.