“Avto Climate Control” МЧЖнинг устав капиталидаги давлат улушини очиқ савдо жараёни бошлангани тўғрисида эълон
Тегишли хусусийлаштириш дастурларига мувофиқ, Давлат активларини бошқариш агентлиги (кейинги ўринларда – Давактив агентлиги) “Avto Climate Control” МЧЖ устав капиталидаги 100 фоиз давлат улушини (кейинги ўринларда – Актив/Жамият) хусусийлаштиришнинг очиқ савдо жараёнларининг музокараларга оммавий равишда таклиф қилиш усули асосида бошланганлигини эълон қилади.
“Avto Climate Control” МЧЖ - 2010 йилда ташкил этилган бўлиб, асосий фаолияти автомобиллар учун иситиш ва совитиш тизимларини ишлаб чиқаришдан иборат.
• Жамиятнинг расмий веб-сайти: www.uzcc.uz
Талабгорлар қизиқиш билдириши тўғрисидаги аризаларини хоҳишларига кўра ўзбек, рус ёки инглиз тилларида тайёрлаб 2024 йил 20 сентябрь соат 18:00га (Тошкент вақти билан) қадар munir.yakubov@piamg.uz электрон почта манзилига юборишлари лозим.
• Талат Самандаров, Давлат активлари агентлиги Бошқарма бошлиғи: tender@davaktiv.uz, tel. +998(71)259-20-67.

Announcement on the start of the open sales process of state share in the authorized capital of "Avto Climate Control" LLC
In accordance with the relevant privatization programs, the State Assets Management Agency (hereinafter - the UzSAMA) announces the start of the open sales process of 100% state share in the authorized capital of "Avto Climate Control" LLC (hereinafter - the Asset/Enterprise) by privatization method of public invitation to negotiations.
Avto Climate Control LLC - founded in 2010, the company is producing heating and cooling systems for automobiles.
• Authorized capital: 12 592,9 mln UZS;
• Official website of the Enterprise: www.uzcc.uz
The Expression of Interest can be prepared in Uzbek, Russian or English languages until 18:00 (Tashkent time) on September 20, 2024 and sent to the e-mail address munir.yakubov@piamg.uz