Давактив агентлигининг Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармаси бошлиғи Сардоба туманига ҳоким этиб тайинланди
Бугунги кунга қадар Давлат активларини бошқариш агентлигининг Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармаси бошлиғи лавозимида ишлаб келган Каримов Зиядулла Данабаевич Сардоба тумани ҳокими этиб тасдиқланди.
Зиядулла Каримов 1979 йилда Сайхунобод туманида туғилган. 2001 йилда Ўзбекистон миллий университетини, 2007 йилда Тошкент молия институтини ҳамда 2010 йилда Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Давлат бошқаруви академиясини тамомлаган.
Давлат активларини бошқариш агентлиги жамоаси Зиядулла Данабаевични янги лавозим билан табриклаб, келгуси ишларига омад ва туман равнақи йўлида ўз ҳиссаларини қўшишларида муваффақиятлар тилайди.

Head of the territorial department of the Syrdarya region of UzSAMA appointed as hokim of Sardoba district
The head of the territorial department in Syrdarya region of the UzSAMA Karimov Ziyadulla Danabaevich was appointed as the new khokim of Sardoba district.
Ziyadulla Karimov was born in Saykhunabad district in 1979. In 2001 he graduated from the National University of Uzbekistan, in 2007 - from the Tashkent Financial Institute, in 2010 - from the Academy of Public Administration under the President of the Republic of Uzbekistan.
The team of the State Assets Management Agency congratulates Ziyadulla Danabaevich with his new appointment and wishes him success in his future work and contribution to the prosperity of the district.