Давлат кўчмас мулк объекти бўйича савдо жараёнлари юзасидан ахборот
Оммавий савдоларга чиқарилган Тошкент шаҳар, Мирзо Улуғбек тумани, Шўртепа кўчаси, 2-уй манзилида жойлашган меҳмонхона бино ва иншоотлари бўйича савдо жараёнининг биринчи босқичи якунланиб, Давлат тендер комиссиясининг тегишли қарори билан мазкур давлат активлари бўйича савдо жараёнларининг иккинчи босқичига ўтган талабгорлар рўйхати тасдиқланди.
Савдо жараёнининг иккинчи босқичига ўтган талабгорлардан 2022 йил 27 май соат 18-00га (тошкент вақти билан) қадар тижорат таклифлари, яъни сотиб олиш нархи, тўлов муддати ва тўлов қобилияти бўйича таклифлар “E-auksion” электрон савдо платформаси орқали қабул қилинади.

Information on the sale processes of state-owned real estates
The first stage of the sales on buildings and structures of the hotel located at the address: 2 Shurtepa street, Mirzo-Ulugbek district, Tashkent has been completed, as well as the list of participants of the second stage of the sales on these state assets has been approved by the relevant decision of the State Tender Commission.
The commercial proposals from the participants passed to the second stage of sales, that is, the price proposal, payment terms and solvency are accepted until May 27, 2022 at 18:00 (tashkent time) through the electronic trading platform "E-auksion".
The Working Body will send official notices to all applicants who participated in the first stage of the sales process for these state assets.