13 август санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
535 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 60,9 млрд сўм бўлган 394 та лот 114,6 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 8,8 млрд сўм
• сотилган нархи 12,7 млрд сўм
• Андижон вилояти Избоскан туманида жойлашган бошланғич нархи 548,3 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Андижон вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги меҳмонхона бино-иншоотлари 2,4 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 7,5 млрд сўм
• сотилган нархи 8,2 млрд сўм
• Фарғона вилояти Бағдод туманида жойлашган бошланғич нархи 1 млрд сўм бўлган "Фарғона агрокимёҳимоя" АЖ балансидаги "Пахтакор" шохобчаси 1,1 млрд сўмга сотилди.
• сони 29 та
• бошланғич нархи 264 млн сўм
• сотилган нархи 429 млн сўм
• Бухоро вилояти Бухоро шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 10,6 млн сўм бўлган умумий ўрта таълим мактаби балансидаги ошхона 95 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 146 та
• бошланғич нархи 42,7 млрд сўм
• сотилган нархи 91 млрд сўм
• ер майдони 12,6 га
• Тошкент шаҳри Мирзо Улуғбек туманидан бошланғич нархи 36,4 млрд сўм бўлган савдо ва кўнгил очар мажмуалари ҳамда турар жой бинолари қуриш учун 1,31 гектар ер участкаси 81,8 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 13 августа
На аукционы и открытые торги было выставлено 535 лота. Также было реализовано 394 объекта со стартовой ценой 60,9 млрд сумов за 114,6 млрд сумов.
• цена продажи 12,7 млрд сум
• Здания и сооружения гостиницы, принадлежащие территориальному управлению Андижанской области Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Избосканском районе Андижанской области, со стартовой ценой 548,3 млн сумов проданы за 2,4 млрд сумов.
• стартовая цена 7,5 млрд сум
• Здание "Пахтакор", принадлежащие АО "Фаргона агрокимехимоя", расположенное в Багдадском районе Ферганской области, со стартовой ценой 1 млрд сумов проданы за 1,1 млрд сумов.
• стартовая цена 264 млн сум
• цена продажи 429 млн сум
• Столовая, принадлежащая среднеобразовательной школе, расположенная в городе Бухара Бухарской области, со стартовой арендной ставкой 10,6 млн сумов сдана в аренду за 95 млн сумов.
• количество 146
• стартовая цена 42,7 млрд сум
• цена продажи 91 млрд сум
• площадь земельного участка 12,6 га
• Земельный участок, расположенный в Мирзо Улугбекском районе города Ташкента, площадью 1,31 гектаров, со стартовой ценой 36,4 млрд ​​сумов продан за 81,8 млрд сумов для строительства жилых помещений.