19 март санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
603 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 6,4 млрд сўм бўлган 232 та лот 11,7 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 2,1 млрд сўм
• сотилган нархи 2,4 млрд сўм
Тошкент шаҳар Миробод туманида жойлашган бошланғич нархи 741,7 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги ҳузуридаги бино ва мол-мулкларни вақтинчалик сақлаш дирекцияси давлат муассасаси балансидаги нотурар бино ва иншоотлар 890 млн сўмга сотилди.
• сони 84 та
• сотилган нархи 4,8 млрд сўм
Самарқанд вилояти Самарқанд шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 2,9 млн сўм бўлган Ўзбекистон-Финландия педагогика институти балансидаги бўш турган бетонлаштирилган майдон 40,6 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи 403 млн сўм
• сотилган нархи 448 млн сўм
• ер майдони 1,2 га
Жиззах вилояти Зарбдор туманидан бошланғич нархи 90,3 млн сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 5 сотих ер участкаси 99,3 млн сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 289 млн сўм
• сотилган нархи 341 млн сўм
• сони 49 та
• бошланғич нархи 9 млн сўм
• сотилган нархи 73 млн сўм
Тошкент вилояти Чиноз туманидан бошланғич нархи 1 млн сўм бўлган кўчма савдо жойи 42,4 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 19 марта
На аукционы и открытые торги было выставлено 603 лота. Также было реализовано 232 объекта со стартовой ценой 6,4 млрд сумов за 11,7 млрд сумов.
• Нежилые здания и сооружения, принадлежащие дирекции временного содержания зданий и имущества при Агентстве по управлению государственными активами, расположенные в Мирабадском районе города Ташкента, со стартовой ценой 741,7 млн сумов проданы за 890 млн сумов.
• Забетонированная площадь, принадлежащая Узбекско-Финляндскому педагогическому институту, расположенная в городе Самарканд Самаркандской области, со стартовой ценой 2,9 млн сумов сдана в аренду за 40,6 млн сумов.
• стартовая цена 403 млн сум
• цена продажи 448 млн сум
• Земельный участок, расположенный в Зарбдорском районе Джизакской области, площадью 5 соток, со стартовой ценой 90,3 млн ​​сумов продан за 99,3 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.
• стартовая цена 289 млн сум
• цена продажи 341 млн сум
• стартовая цена млн сум
• цена продажи 73 млн сум
• Мобильная торговая точка, расположенная в Чинозском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 1 млн ​​сумов продана за 42,4 млн сумов.