“Қўқон механика заводи” АЖ устав капиталидаги 64,08 фоиз акциялар пакетини сотиб олиш бўйича таклифларни қабул қилиш муддати узайтирилгани тўғрисида эълон
Ўзбекистон Республикаси Давлат активларини бошқариш агентлиги ҳузуридаги “UzAssets investitsiya kompaniyasi” АЖ томонидан 2021 йил 20 октябрдаги Эълонга мувофиқ, “Қўқон механика заводи” АЖ устав капиталидаги 64,08 фоиз акциялар пакетини сотиб олиш бўйича таклифларни қабул қилиш муддати 2021 йил 24 декабрь куни Тошкент вақти билан соат 18:00 га қадар узайтирилгани маълум қилинади.

Announcement оn the extension of deadlines for bidding for 64.08% of shares in the chartered capital of JSC “Qo'qon Mexanika Zavodi”
"UzAssets Investment Company” JSC under the State Assets Management Agency of the Republic of Uzbekistan announces the extension of the deadline for submission of applications for the purchase of a 64.08% stake in the authorized capital of JSC “Qo'qon Mexanika Zavodi”, set in the Announcement dated October 20, 2021 until 18:00 of December 24, 2021 by Tashkent time.
This extension is aimed at ensuring a more transparent and competitive sale process, as well as providing Bidders with further opportunities to participate in the process.